IZVĒLIES SAVU KUBLU:

Iespējams pasūtīt divu veidu kublus – ar integrēto vai ar ārējo krāsni. Kubla ar integrēto krāsni priekšrocība ir kompaktums un ātrāks ūdens uzsilšanas laiks. Kublu ar ārējo krāsni iesakām iegādāties, ja jums ir liela ģimene vai plašs draugu loks, jo mūsu kublā vietu atradīs aptuveni 8 personas.

PAR KUBLIEM:

Kublu ražošanā tiek izmantoti augstākās kvalitātes materiāli. Kubla čaula tiek izgatavota no stikla šķiedras, jo šis materiāls ir izturīgs pret UV starojumu, laikapstākļiem un citiem ārējiem apstākļiem, kā arī tas ir viegli kopjams. Stikla šķiedras čaulas forma ir pielāgota cilvēka muguras izliekumam, tāpēc kublā ir ērti atpūsties pat vairāku stundu garumā. Salīdzinot ar koka kubliem – mūsu kubla dizains ir veidots tā, lai ūdens patēriņš būtu mazāks. Šo priekšrocību nodrošina sola dizains – tas ir integrēts kopā ar sienām un grīdu.

Kublu čaulas tiek ražotas sešās krāsas – pelēkā, baltā, sarkanā, melnā, zilā un gaiši pelēkā. Savukārt koka apdarei var izvēlēties - brūnu, pelēku vai melnu krāsu. Kopā pieejamas 18 krāsu kombinācijas. Ja vēlaties kubla koka apdares dēļu krāsu pielāgot mājai, terasei vai viesu namam, tad varam to īstenot!

Lasīt vairāk

Sazinies ar mums