MŪSU PANĀKUMU ATSLĒGA - PROFESIONĀLA KOMANDA UN INDIVIDUĀLA PIEEJA KATRAM KLIENTAM

Kublu ražošanas process ir rūpīgs roku darbs

Kublu ražošanā tiek izmantoti augstākās kvalitātes materiāli. Kubla čaula tiek izgatavota no stikla šķiedras, jo šis materiāls ir izturīgs pret UV starojumu, laikapstākļiem un citiem ārējiem apstākļiem, kā arī tas ir viegli kopjams. Stikla šķiedras čaulas forma ir pielāgota cilvēka muguras izliekumam, tāpēc kublā ir ērti atpūsties pat vairāku stundu garumā. Salīdzinot ar koka kubliem – mūsu kubla dizains ir veidots tā, lai ūdens patēriņš būtu mazāks. Šo priekšrocību nodrošina sola dizains – tas ir integrēts kopā ar sienām un grīdu. 

Kublu čaulas tiek ražotas sešās krāsas – pelēkā, baltā, sarkanā, melnā, zilā un gaiši pelēkā. Savukārt koka apdarei var izvēlēties - brūnu, pelēku vai melnu krāsu. Kopā pieejamas 18 krāsu kombinācijas. Ja vēlaties kubla koka apdares dēļu krāsu pielāgot mājai, terasei vai viesu namam, tad varam to īstenot! 

Mēs cienām klientu kubla dizaina un komplektāciju izvēles, tāpēc ražojam kublus pēc pasūtījuma. Pasūtījuma izpildes termiņš līdz 5 darba dienām. Līdzi kublam dodam lietošanas instrukciju. Piedāvājam gan kubla piegādi, gan uzstādīšanu. Ja Jūsu auto ir aprīkots ar āķi un Jums ir B kategorijas tiesības, tad pēc kubla varēsiet atbraukt pakaļ paši. 

Kublam divu gadu garantija.

Kubla papildaprīkojums neliks vilties! 

Masāžas sistēmas

Uzlabo savu labsajūtu papildinot standartkomplektācijas kublu ar vienu vai abām masāžas sistēmām:

ŪDENS MASĀŽA – atpūta muskuļiem.
Ūdens masāžas strūklas līdzinās masiera roku kustībām, atslābinot saspringtos muskuļus un iekļūstot ķermeņa dziļākajos audos. Baudot hidromasāžu pēc fiziskajām aktivitātēm, uzlabojas limfodrenāža, kas sekmē svara samazināšanos un novērš celulītu. Ūdens masāžas sprauslas efektīvi iedarbojas uz ķermeņa būtiskākajām zonām – skausta un plecu daļu, jostasvietu, krustiem un pēdām.

GAISA MASĀŽA – skābekļa dopings.
Siltu gaisa burbulīšu plūsma veic vispārēju glāstošu ķermeņa masāžu un bagātina asinsrites sistēmu ar skābekli. Regulāra aeromasāžas lietošana uzlabo vielmaiņu, smadzeņu darbību un asinsriti, kā arī stiprina imunitāti.

LED apgaismojums

Lai atpūtu kublā padarītu krāsaināku, piedāvājam komplektāciju papildināt ar LED apgaismojumu:

  • LED lampa (kubla apakšā), 48mm, 7 krāsas, 2 režīmi;
  • 10 LED lampiņas (izvietotas pa kubla perimetru), 7 krāsas, 2 režīmi. 

LED lampas nodrošina kubla apgaismojumu un padara to vizuāli pievilcīgāku, kā arī uzlabo Jūsu noskaņojumu!